Počela sa radom prva benzinska pumpa na autoputu Miloš Veliki
Prošle sedmice, bez velike pompe, počela je sa radom prva benzinska pumpa na autoputu „Miloš Veliki“, locirana u ataru Sokolića, u blizini izlaska sa autoputa ka naplatnoj rampi u Preljini.
Moderan i lep objekat, sa svim pratećim sadržajima, biće dobra prilika za sve one koji iz pravca Beograda autoputem „Miloš Veliki“ krenu, za sada ka Čačku, a uskoro i dalje, da zastanu, natoče gorivo i da se odmore uz kafu, sendvič, neki sok …
Oni koji vole brzu vožnju, ukoliko voze brže od dozvoljene brzine i imaju sreću da ih ne sretne presretač ili snimi radar, moći će da naprave pauzu u prijatnom ambijentu i tako usklade vreme provedeno na auto-putu zabeleženo na karticama sa naplatnih rampi, sa prosečnom dozvoljenom brzinom vožnje.
Na savremenom objektu Gazproma ukupno je 17 zaposlenih, kojima želimo uspešan rad.
Objekat je izgrađen, neoubičajeno za srpske prilike, u rekordnom roku. Pitanje koje se samo po sebi nameće je kada i na kojoj lokaciji će biti izgrađen sličan objekat na suprotnoj strani auto-puta.
__________________________________________________________________
Газпром….Руска посла
Morali su da razdvoje na NIS i Gazprom da bi vise para iznosili iz Srbije. Sve najjace pumpe su Gazprom.
Kako se preporučuje, gas do daske , pazite se presretača i zadržite se 5min na Gaspromu … URAAAAA gas gas 200 na sat
Predsedniku Vucicu sto mi imamo najskuplje gorivo u Evropi?
Lep objekat, lepo upakovan prilog.
Sada je zidanje u roku uobičajeno za Srbiju.
Pa kako ljudi??? Kako nije njegovo velicanstvo preseklo vrpcu uz gomilu kamera i sendvicara pa posle dug govor kako smo najaci u Evropi…
Da je srece da je NIS ostao drzavni, pa da su domace pumpe u celoj Srbiji, da novac ostaje ovde. Samo da podsetim da je Rusima za 800 miliona evra prodato: sve benzinske pumpe, rafinerije, i sva nalazista nafte i gasa…
Skuplje je prodat Karicev Mobtel.
Mnogo nas skupo kosta Kosovo, kamo srece da ga je jos Tito dao siptarima…
Auuu kol’ko ljubomornih ljudi ima ovdeeee.
Izvoz Fijata u Rusiju 01/06/2021 u 14:17 Odgovorite
Da je srece da je NIS ostao drzavni, pa da su domace pumpe u celoj Srbiji, da novac ostaje ovde. Samo da podsetim da je Rusima za 800 miliona evra prodato: sve benzinske pumpe, rafinerije, i sva nalazista nafte i gasa…
Skuplje je prodat Karicev Mobtel.
Mnogo nas skupo kosta Kosovo, kamo srece da ga je jos Tito dao siptarima…
**********************************************************
Informacije vam nisu tacne. Prvo, NIS je prodat za 400 miliona i Juzni Tok i to upravljacki paket akcija, a ne ceo NIS. Drugo, do tog trenutka, NIS je bio tezak gubitas i svake godine je kostao drzavu desetine miliona – da smo znali da radimo, ne bi nizali gubitke. Trece, Rusi su u NIS do dana danasnjeg ulozili preko milijardu evra – kada bi Srbija to uradili. Pa nikada, jer je kod nas pravio gubitke. Da li je NIS mogao biti prodat povoljnije – verovatno, ali niko tada nije nudio JT osim Rusa. Da li je Srbija mogla da vodi NIS uspesno – ovo pitanje necu udostojiti odgovora. I da, rudna renta je sramotno niska, i za to bi neko trebao da odgovara, a za to nam nisu Rusi krivi…
Druže , lupetaš kao maksim po diviziji. Obaveza Rusa bila je da izgrade gasovod „južni tok“ što svakako nisu, niti će uraditi. Zbog te prevare sa južnim tokom ceo ugovor bi trebao da bude ništavan, ali naši nemaju mud. to da traže. Rusi su njaveći prevaranti koji postoje na ovoj planeti. Svako ko je bio u Rusiji zna da prosečan Rus nema blage veze o Srbiji, da se u društvima rusko-srpskog prijateljstva na internetu može videti 99 Srba i 1 Rus u proseku. Toliko im se uvlači ovaj narod da su videli da mogu da nas mašu kako im se ćefne. Neprijatelje znam ko su mi i sa njima znam kako treba, ali priča o nekakvom prijteljstvu Rusa i Srba nema blage veze sa mozgom.
Rusi su biko u obavezi da dodatno inbestoraju 500 miliona, a oni nisu investirali, vec su dali kredit pod vrlo nepovoljnim uslovima! Drugo, za prve dve godine su isisali nafte u vreednosti od milijardu €! Treece to je bila cena do odjebja Kostunice i UDBE na vladt, a znamo sta je predhodilo tome